Skip to main content

Kosmetologia estetyczna i pielęgnacyjna

Warsztat Kosmetologiczny to miejsce pełne pasji, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Bogata oferta zabiegów to coś co wyróżnia nasz salon na tle innych. Oferujemy usługi z dziedziny kosmetologii estetycznej, pielęgnacyjnej i podologii. Kompleksowo zadbamy o Twoje dłonie i paznokcie. Specjalizujemy się w makijażu permanentnym. W naszej ofercie znajduje się również solarium i szeroki wachlarz kosmetyków wspomagających uzyskanie idealnej opalenizny. Na pierwszym miejscu stawiamy na bezpieczeństwo wykonywania zabiegów. Posiadamy najwyższej klasy autoklaw, dzięki czemu narzędzia zabiegowe są zawsze sterylne i gotowe do użycia. Dbamy o higienę miejsca pracy. Gwarantujemy profesjonalną obsługę by każdy czuł się u nas dobrze, komfortowo i swobodnie. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie a nowoczesne wnętrze salonu cieszy się pozytywną opinią wśród naszych gości.

Nasz gabinet

Zespół

Nasz zespół tworzą wykwalifikowani specjaliści, a przede wszystkim pasjonaci zawodu świadczący usługi w szerokim zakresie. Indywidualne podejście do klientów, pełne zaangażowanie i wieloletnie doświadczenie to cechy, które nas wyróżniają. Podążamy za trendami i stawiamy na ciągły rozwój, dzięki czemu bez obaw możesz oddać się w ręce profesjonalistów

Od nas zawsze wyjdziesz

z uśmiechem

Kosmetolog, podolog, technik sterylizacji medycznej, linergista

mgr Izabela Podleśnia

Właściciel Warsztatu Kosmetologicznego
Swoją przygodę ze światem beauty zaczęła ponad 8 lat temu. Ukończyła studia magisterskie na kierunku kosmetologia ze specjalizacją podologia. Uczestniczyła w dziesiątkach kursów i szkoleń z zakresu kosmetyki. Zawsze uśmiechnięta i pełna pozytywnej energii. Praca jest jej ogromną pasją, jednak najwięcej miłości ma do swoich kotów. Wolny czas poświęca na doskonalenie swoich umiejętności artystycznych.

izabelapodlesna.pl

Kosmetolog, podolog, stylistka paznokci

mgr Dorota Błogowska

Stylizacją paznokci zajmuje się od 6 lat. Pozytywna, pełna energii i pasji. Jej stylizacje dopełniają piękne, własnoręcznie malowane wzorki. Prywatnie miłośniczka gotowania i podróżowania.